KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733184
nr 1473 3184
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 33x25, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:26:53
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)